Türkiye’nin en büyük aile hekimliği kongresi Ahekon’a, sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

23 bin aile hekiminin temsilcisi AHEF tarafından düzenlenen ve bu yıl 8.’si gerçekleşecek olan AHEKON, her yıl gelişen ve güçlenen aile hekimliğinin en saygın kongresidir. 1 – 5 Kasım tarihleri arasında, Antalya Belek’te, Gloria Golf Resort otelde gerçekleşecek kongremizin kayıtları başlamıştır.

Aile hekimlerinin, kişilere ve topluma, sürekli ve çok yönlü sağlık hizmeti vermesinin yanı sıra, akut ve kronik hastalıkların tanı, tedavi ve takibindeki önemi bilinmektedir. Erken tanıda büyük önemi olan düzenli sağlık taramalarının yanı sıra, sağlıkla ilgili konularda, hastalarımızı bilgilendirerek ve danışmanlık vererek, yoğun bir iş temposuyla, koruyucu hekimliğimizi de başarı ile devam ettiriyoruz.

AHEKON, Türkiye’nin aile hekimlerini bir araya getiren, alanımızdaki bilimsel gelişmeleri takip edebildiğimiz, deneyimlerimizi, başarılarımızı paylaşabildiğimiz, sorunlarımızı tartışabildiğimiz ve tüm bunların yanı sıra, sosyal yönlerimizi de ön plana çıkarabildiğimiz birçok program içermektedir.

Birinci basamakta sık karşılaşılan klinik sorunları kapsayan paneller, konferanslar, kurs ve çalıştaylar ile birlikte, sözlü ve poster bildiri tartışmalarının da yer alacağı kongremizin zengin bilimsel programına ve özenle hazırlanmış sosyal programına internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aile hekimlerinin emeği ile hazırlanan, alanında uzman, yerli ve yabancı akademisyenlerin katkıda bulunduğu AHEKON 2017, bundan önceki yıllarda oluğu gibi, bu yıl da, ülkenin en prestijli aile hekimliği kongresi olacaktır. Tüm meslektaşlarımızı ülkemizin en büyük aile hekimliği kongresinde, AHEKON’da aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Saygılarımızla.

AHEKON 2017 DÜZENLEME VE ÇALIŞMA GRUBU

photo

DR. ERKUT ÇOŞKUN

Kongre Başkanı

photo

DR. ALP KARAN

KONGRE GENEL SEKRETERİ

photo

DR. JÜLİDE OSMANLIOĞLU AKSOY

KONGRE BİLİMSEL SEKRETERİ

photo

DR. BİROL KOCAMAN

DÜZENLEME KURULU BAŞKANI

photo

DR. EYÜP KALKAN

DÜZENLEME KURULU ÜYESİ

photo

DR. FARUK SACCİ

DÜZENLEME KURULU ÜYESİ

photo

DR. RIDVAN KARAGÖZ

DÜZENLEME KURULU ÜYESİ

photo

DR. SUNA NİZAMOĞLU

DÜZENLEME KURULU ÜYESİ

photo

DR. YAKUP ŞAHİN

DÜZENLEME KURULU ÜYESİ

photo

DR. SERDAR ÇELİKTAŞ

DÜZENLEME KURULU ÜYESİ

photo

DR. TUĞBA G. ÖZTÜRKMEN

DÜZENLEME KURULU ÜYESİ

photo

DR. YASEMİN BALLIEL

DÜZENLEME KURULU ÜYESİ

photo

DR. KUTBETTİN BAKIR

DÜZENLEME KURULU ÜYESİ

AHEKON 2016 Galerisi

23 bin aile hekiminin kongresi

Türkiye'nin en büyük aile hekimliği kongresine katılın

KONGRE KAYIT
Oturuma gösterilen yoğun ilgi nedeniyle tüm aile hekimlerine teşekkür ediyorum. Kongrenin çalışma grubunu da tebrik ederim.
- Prof. Dr. Rabin Saba
Başarılı bir ekibin çok özenle hazırladığı bir kongreydi. Salona olan ilgi için tüm hekimlere ve bu organizasyon için AHEF'e teşekkür ederim.
- Prof. Dr. Hakan Bozcuk
Sunumumun ilgiyle takip edilmiş olması beni ziyadesiyle mutlu etti. Birinci basamak için çok önem arz eden bir konuyu başarıyla işledik.
- Prof. Dr. Münire Erman