SAĞLIKLI ÇOCUK – SAĞLIKLI GELECEK
FOTOĞRAF YARIŞMASI

Değerli Aile Hekimleri, yaklaşmakta olan kongremizin ana teması olan “SAĞLIKLI ÇOCUK – SAĞLIKLI GELECEK” için, bir fotoğraf yarışması düzenliyoruz. Birincilik ödülünün AHEKON 2017 katılım ve konaklaması olduğu yarışmada, ikinci ve üçüncünün yanı sıra, bir de jüri özel ödülü verilecek.

YARIŞMANIN ŞARTLARI VE DEĞERLENDİRME AŞAMASI ŞÖYLE:

Yarışmaya gönderilen fotoğrafta, aile hekimi ve bir çocuk bulunmalıdır. Bugüne dek gelen örnekleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yarışmaya katılmak için, fotoğrafınızı kongre sayfamıza mesaj olarak gönderebilir ya da https://www.facebook.com/groups/ahekonkongresi/  sayfasında #Ahekon etiketi ile yayınlayabilirsiniz

Yarışmamıza her aile hekimi katılabilirken, ödüle hak kazanan hekimin, ödülü alabilmesi için, ilindeki il derneğine üye olması gerekmektedir.

Sizlerden gelen fotoğraflar, Ahekon Kongresi sayfamızda, bir albüm olarak paylaşılacak ve yeni gelen her fotoğraf, o albüme eklenecektir. İlk üç için sıralamayı, son oy verme gününe kadar, fotoğrafların aldığı beğeni sayısı belirleyecektir.

Yarışmaya son fotoğraf gönderim tarihi 31 Ağustos 2017 iken, oylama için son tarih 1 Ekim 2017’dir. 31 Ağustos’tan sonra albüme yeni fotoğraf eklenmeyecek ve 1 Ekim’den itibaren gelecek beğeniler sıralamayı etkilemeyecektir.

Jüri özel ödülünü ise, Ahekon Çalışma Grubunun yapacağı değerlendirme belirleyecektir.

Kongre sayfamız bir kapalı grup değildir ve herkese açıktır. Bu nedenle, oylamaya da herkes katılabilir. Yarışmacıların çevresinden beğeni istemesi ya da yarışmaya gönderdiği fotoğrafı diğer gruplarda ya da sayfasında paylaşması kurallara aykırı değildir. Beğenen kişiler arasındaki tek kriter, beğeni yapan profilin 01 Haziran 2017 ya da daha öncesinde açılmış olmasıdır. Bu kural, sadece beğeni vermek için yeni profil açılmasının önüne geçmek için vardır.

Dereceye giren fotoğraflar, AHEKON 2017 afişleri için de basılı olarak kullanılacaktır. Bu aşamada, yazılı izin belgesi talep edilecektir.

ÖDÜLLER

1.’lik Ödülü : AHEKON 2017 Kayıt ve Konaklama

2.lik Ödülü : Salcano Hector 26″ Dağ Bisikleti

3.lük Ödülü : Samsung Galaxy Tab 3 Lite Tablet

Jüri Özel Ödülü : Fujifilm Instax Fotoğraf Makinesi

Katılımınızı bekliyor, başarılar diliyoruz.